Sukurta mamos, kuriai rūpi

Esu Gerda, dviejų vaikų (5 m. Barboros ir 2 m. Jokūbo) mama, žurnalistė, entreprenerė, pašaukimo psichologė bei pedagogė, MAMIS įkūrėja ir dizainerė. Ypatingą dėmesį skiriu vaikų emocinio ir socialinio intelekto lavinimui, smalsumo ir noro tyrinėti skatinimui.  

Nemėgstu perdėto vartojimo, pirkimo daug, pigiai ir bet ką, todėl nuoširdžiai džiaugiuosi, galėdama ir  Jums suteikti galimybę turėti tik tai, ko reikia, kas kokybiška, kas šilta ir jauku. Gamta, dizainas ir funkcionalumas darniai apsikabina ir, vienam iš jų pakuždėjus: MAMIS, visi vienas kitą supranta. 

Degu noru sukurti kuo daugiau gėrio šiam pasauliui!

 

Gaminiai su „širdimi”

MAMIS – kramtukai, čiulptukų ir kramtukų laikikliai, barškučiai, mamos karoliai. Bet ties čia ir baigiasi visi panašumai į kitus rinkoje siūlomus kūdikių aksesuarus. 

  • Unikalaus, minimalistinio, funkcionalaus dizaino rankų darbas. 

  • Apgalvota iki smulkiausių detalių, kad optimaliai gelbėtų kalantis dantukams.

  • Remiamasi naujausiais moksliniais tyrimais, psichologų įžvalgomis.

  • Orientuojamasi į šiuolaikinį kūdikį ir šiuolaikinius jo tėvus.

  • Kiekvienas mažylis gauna būtent jam sukurtą gaminį. 

  • O kiekvienas gaminys turi “širdį”. 

Mūsų gaminiai nėra tiesiog kūdikių kramtukai ar tiesiog čiulptukų laikikliai. Kiekvienas jų skleidžia taip mums visiems reikalingą ramybę, harmoniją, saugumą. Jie gali būti tylūs kaip auganti žolė, arba žaismingi it saulės spinduliai, šviesūs arba tamsūs, didesni-mažesni, žiemiški-vasariški…Tačiau visi jie yra draugiški aplinkai, lengvai prižiūrimi, stilingi, saugūs ir alsuoja grynu miško oru. Viskas kuriama iš natūralių, sertifikuotų medžiagų, laikantis Europos saugumo standartų (CE, EN-71), o etiketės ir pakuotės – iš perdirbtų žaliavų.

Gerda Liesienė

MB „Gerbora“, 304022869

LT477300010143176157, Swedbank

Lietuva

+37068993345

[email protected]

Nepaprastai gražus paprastumas ir netobulumas

Aš: Barboryte, ar tau tikrai reikia dar vienos nulūžusios šakos, juk kišenės pilnos pagaliukų, akmenukų, samanų, o namuose dar dvigubai prikaupus turi panašių šakų?
B: Tu mano brangiausias mami, tu visai nesupranti. Kiek daug visko galima su jais padaryti. O be to, aš šitą šaką myliu. Ar tu paliktum miške, ką myli?
Vaikai daug jaučia ir supranta. Kūdikiai taip pat. O 21-ame amžiuje, kur tiek blizgučių, barškučių, žėručių, spalvų ir atspalvių, formų ir skirtingų realybių, sunkiau nusiraminti, užmegzti ryšius, pažinti save. Mažyliams reikia gamtos: stabilumo, “tikrų” medžiagų, natūralių spalvų, netobulų formų. Taip jie gaus galimybę atrasti dalykus patys, svajoti, greičiau nurimti ir, žinoma, susikurti save ir santykius su aplinka. Kartu su savo mažyliu pažinkite gamtos spalvas, uoskite ir klausykitės ramaus natūralių medinių barškučių garso.
 

Ačiū, kad esate, ir kad leidžiate būti mums!

Jūsų,
MAMIS